O nás

O nás

 Finančný príspevok na inštaláciu zariadenia/zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie v domácnostiach je poskytovaný z finančných prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu SR, prostredníctvom Operačného programu Kvalita životného prostredia v rámci národného projektu Zelená domácnostiam II v súlade so Všeobecnými podmienkami projektu zverejnenými na internetovej stránke zelenadomacnostiam.sk. SunEnergySK s.r.o. je zapísaná/ý v zozname oprávnených zhotoviteľov v zmysle Všeobecných podmienok národného projektu Zelená domácnostiam II.

 

Naša spoločnosť vám ponúka výstavbu fotovoltaického systému na kľúč, čo zahŕňa, okrem materiálu a inštalácie i vybavenie administratívy pre štátnu dotáciu na fotovoltickú elektráreň.

Naša spoločnosť bola medzi prvými, ktorá získala certifikát MHSR. pre inštalatérov na fotovoltaické systémy podľa zákona č. 309/2009 Z.z. Naša spoločnosť sa zaoberá využívaním obnoviteľných zdrojov energie v každodennej praxi.

Máme bohaté skúsenosti s realizáciou montáži FVE, aj preto niektoré prezentované montáže sme vykonávali pre spoločnosti Zapadoslovenská energetika a iné.

Stratégiou spoločnosti je postupne priniesť slovenským zákazníkom a domácnostiam novinky z oblasti fotovoltaických systémov, kvalitné služby a úspory na účtoch za energie.

Ponúkame technológie obnoviteľných zdrojov energie, ktoré sú spoľahlivé. Náš skúsený tím neustále robí prieskum produktov na trhu, aby bolo možné priniesť vždy nové a kvalitné riešenia, ktoré je možné ľahko integrovať do vašej domácnosti alebo firmy.

Každý z výrobkov, ktoré predávame je navrhnutý tak, aby bol jednoduchý na obsluhu a údržbu. Náš profesionálny personál vždy vysvetlí podrobnosti o inštalácii konečnému zákazníkovi.

Neplaťte za to, čo môžete mať zadarmo. Buďte nezávislí s fotovoltaickou elektrárňou, ktorá vám bude zdarma a ekologicky vyrábať elektrickú energiu z nevyčerpateľného zdroja, ktorým je Slnko.

S fotovoltaickou slnečnou elektrárňou od nás prispejete k čistejšiemu ovzdušiu a získate výrazne nižšie účty za elektrinu, znížite vašu závislosť od centrálnych zdrojov energie a zvýšite hodnotu vášho domu.

Začnite aj vy myslieť ekologicky. Aj Váš fotovoltaický systém na vašej streche dopomôže znížiť výrobu „neekologickej“ elektriny.

Fotovoltaické systémy sa skladajú z viacerých komponentov. Všetky komponenty na fotovoltaickú elektráreň od našich partnerov spĺňajú tie najprísnejšie kritéria bezpečnosti, kvality, výkonu, spoľahlivosti a komfortu. Nami ponúkané komponenty majú svetové a EU cerifikáty. Každý solárny fotovoltaický panel má certifikáty kvality TUV/ IEC.

6 dôvodov prečo si vybrať nás:

– Ponúkame iba kvalitné časom overené a certifikované technológie;

– Garantujeme kvalitu, najlepšie ceny, profesionálny prístup, odbornosť ;

– Ponúkame fotovoltaické systémy na kľúč;

– Každý systém navrhujeme pre klientov idividuálne ;

– Administratívu solárneho systému vybavíme kompletne za Vás ;

– Máme za sebou úspešne zrealizovaných a pripojených viac ako 10 000 000 Wp strešných inštalácií;

späť hore